مدرسه آموزش از راه دور نیایش 

 

با توجه به اینکه جهانی که در آن زندگی می کنیم هر روزه دستخوش تحول و دگرگونی است برای همگامی  با این تغییرات شگفت انگیز و بهره گیری از آخرین دستاورد های علمی و تخصصی نیازمند آنیم که خود را با آخرین یافته های فنی و آموزشی نوین در رشته فعالیت خود عجین نماییم.


هیات مدیره موسسه فرهنگی هنری نیایش با درک صحیح از نیازهای آموزشی گروه های مختلف جامعه برای ارائه خدمات متمایز و نوین در حوزه های مختلف با اخذ مجوز های لازم از مراجع ذیصلاح تاسیس و با بستر سازی همه امکانات مورد نیاز برای استفاده آحاد جامعه از این گونه خدمات گام های بسیار جدی و اساسی برداشته استنیاز آموزشی مخاطبین با سلیقه های متفاوت موجب طراحی و تاسیس دپارتمان های تخصصی مختلف در این موسسه را فراهم نموده است.


امروزه این موسسه افتخار دارد که با بهره گیری از نیروهای متخصص که از مدرسین با تجربه و توانمند در امر آموزش، می باشند ، نسبت به ارائه خدمات مورد نیاز مخاطبین از گروه های سنی مختلف پیشتاز بوده و در این راستا علاوه بر آموزش و انتقال دانش مهارتی در جهت ایجاد اشتغال به شیوه خود اشتغالی و کارآفرینی نیز پیشگام شده و با هدف فرهنگ سازی برای استفاده بهینه از دانش های تخصصی روز به برگزاری دوره های آموزشی رایگان، از جمله ؛ مهارت های کسب کار و کارآفرینی – تحلیل گری بورس و بازار های سرمایه و ... برای تربیت جوانانی با نگرش کارآفرینانه با حمایت سازمان های پشتیبان همت نموده است.


ارائه خدمات مشاوره ای و تخصصی به هنرجویان و دانش آموختگان تخصص های مختلف ، پس از اتمام دوره های آموزشی از اقدامات ارزشمند دیگری است که توسط کارشناسان موسسه فرهنگی هنری نیایش انجام می پذیرد.


برقراری ارتباط موثر با مسئولین امر در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، وزرات آموزش و پرورش ، وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، موسسه کار و تامین اجتماعی ، سازمان فنی حرفه ای و ارائه مدرک معتبر بین المللی به هنرجویان و دانش آموختگان دوره های آموزشی مختلف از این موسسه ، امکان استفاده به صورت کاربردی توسط کاربران را فراهم نموده است . 

 

 

ورود کاربران

آدرس روی نقشه

map2

اطلاعات تماس

آدرس  :
تهران - بزرگراه رسالت - بین چهارراه سرسبز و دردشت - روبروی خیابان رودباری (مهر) - پلاک 555

تلفن های تماس  : 77249483-77249485

شماره فاكس: 77805166

رایانامه : niayeshedu@gmail.com


ساعات کاری :
روزهای شنبه الی پنجشنبه از ساعت 14:30 الی 19:00  
روزهای تعطیلی مطابق با تعطیلات رسمی کشور می باشد . 

Template Design:Dima Group