مدرسه آموزش از راه دور نیایش 

دیپلم فوری فروشی تضمینی: اخیرا در بسیاری از تبلیغات در مراکز رسمی و غیر رسمی به این جمله برخورد میکنیم که در اسرع وقت  فوری، فروشی و تضمینی دیپلم بگیرید(در بعضی موارد اخذ دیپلم ۴۸ ساعته نیز بصورت علنی در تبلیغات مشاهده میشود!!). در حال حاضر اخذ مدرک دیپلم بصورت قانونی بسیار آسان است و به دوستان پیشنهاد میشود حتما تحقیقات کاملی را قبل از جستجو به دنبال کلاهبرداران انجام دهید. وقت و هزینه کمترین چیزی است که ممکن است در آن ضرر کنید. اعتبار و آبرو خود را با اینکار به خطر میاندازید. وقتی امکان اخذ مدرک بصورت رسمی و قانونی و آسان وجود دارد منطقی به نظر نمیرسد که سراغ میانبرهای پر هزینه و غیر قانونی برویم.تقریبا هفته ای نیست که یکی از کسانی که اقدام به خرید دیپلم کرده است به موسسه مراجعه نکند و بدنبال راهکار و رفع مشکل خود نباشد.

جهت اطلاع دوستان و علاقمندان به این نوع دیپلمها چند نکته را به عرض میرسانیم:

۱- در اکثر موارد این دیپلمها بصورت غیر قانونی و معمولا بصورت جعل مدرک دیپلم با مهر جعلی میباشد که در صورت استعلام مشخص خواهد شد که چنین مدرکی صادر نشده است. ظاهرا شما به کسانی که به شما دیپلم فروخته اند یا بعنوان واسطه شما را معرفی کرده اند دسترسی دارید ولی با اظهار تاسف آنها مواجه خواهید شد.

۲- در صورتیکه دیپلمها را با تضمین قابل استعلام بودن به شما تقدیم کنند (بفروشند) در این حالت معمولا متاسفانه یک باند در یک قسمت مشخص از سیستم آموزش و پرورش تشکیل شده است و به محض اینکه آن باند محترم دیگر در آن محل حضور نداشته باشند جواب استعلامها که معمولا بصورت نامه نگاری انجام میشود منفی خواهد بود و شما متضرر خواهید شد.

۳- در بسیاری از موارد نیز بعد از واریز مبلغ اولیه توسط شما (بستگی به شانس شما دارد که چقدر از شما مطالبه شود و چقدر پرداخت کرده باشید این مبالغ از ۷۰۰ هزار تومان تا ۵ میلیون تومان متغییر است) دیگر خبری از کلاهبرداران نیمشود. و تلفنها نیز قطع یا دیگر در دسترس نمیباشد. “بدترین حالت”

۴- تمام حالات بالا را با این شرایط در نظر بگیرید که شما در صورتیکه مورد کلاهبرداری اینچنینی قرار بگیرید چگونه میخواهید به مراجع قضایی شکایت ببرید؟ (من میخواستم دیپلم بخرم ولی کلاه مرا برداشتند…)

۵- در صورت کشف مدارک و تیمهای جاعل و کلاهبردار مدارک جعلی شما نیز بسرعت مشخص شده باطل شده و باید پاسخگوی مراجع قضایی باشید.

دیپلم فوری نیز به دلیل اینکه روند اخذ دیپلم بصورت قانونی تابع محدودیت های زمانی آزمونها میباشد صرفاً یک شعار برای جذب مخاطب است و بعد از ثبت نام اولیه و دریافت مبلغ خلف وعده ها و بدنبال آن شکایت متقاضیان از موسسات شروع میشود. باور کنید راه میانبر قانونی و بدون ریسک مالی و زمانی و حیثیتی وجود ندارد!!!

امیدوارم که با این نکات اگر قصد خرید مدرک تحصیلی را داشتید کمی صبر کنید و دوباره فکر کنید. با وجود شرایط بسیار آسان قانونی منطقی به نظر نمیرسد که بخواهیم راه خلاف را با خطرات و مشکلات بالا دنبال کنیم. بسته به اینکه در چه مقطعی از ابتدایی تا دبیرستان ترک تحصیل کرده باشید زمان اخذ دیپلم و شهریه دروس آن متفاوت خواهد بود.

ورود کاربران

آدرس روی نقشه

map2

اطلاعات تماس

آدرس  :
تهران - بزرگراه رسالت - بین چهارراه سرسبز و دردشت - روبروی خیابان رودباری (مهر) - پلاک 555

تلفن های تماس  : 77249483-77249485

شماره فاكس: 77805166

رایانامه : niayeshedu@gmail.com


ساعات کاری :
روزهای شنبه الی پنجشنبه از ساعت 14:30 الی 19:00  
روزهای تعطیلی مطابق با تعطیلات رسمی کشور می باشد . 

Template Design:Dima Group